Transport i spedycja
Całopojazdowa międzynarodowa

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie transportu i spedycji na terenie całej Unii Europejskiej i nie tylko. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług wynika z wieloletniego doświadczenia w branży TSL oraz rzetelności i profesjonalizmu naszych pracowników. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb klientów, dlatego jesteśmy elastyczni i indywidualnie traktujemy każdego kontrahenta.

Transport realizowany jest najnowocześniejszymi samochodami ciężarowymi wyposażonymi w systemy monitorowania satelitarnego GPS. Dzięki tym urządzeniom, mają Państwo kontrolę nad przewożonym towarem i możliwość sprawdzenia, że zlecenie realizowane jest z zachowaniem najwyższych, międzynarodowych standardów.

Wspieramy naszych Partnerów i doradzamy najbardziej optymalne rozwiązania, dostosowane do aktualnych sytuacji.

Przewozimy ładunki neutralne, chłodnicze, ADR (niebezpieczne) i ponadgabarytowe na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie transportu i współpraca z wymagającymi kontrahentami sprawiły, że nasza firma jest niezawodnym, uczciwym i terminowym partnerem.

Wybierając naszą firmę na partnera biznesowego mają Państwo do swojej dyspozycji:

 • transport drogowy całopojazdowy do 24 ton na terenie całej Europy,
 • załadunki 24h / na dobę,
 • samochody: 80 m³, 100 m³ i 120 m³,
 • regularne dostawy na budowy,
 • rzetelny dobór i weryfikację podwykonawców,
 • ubezpieczenie transportowe i cargo,
 • możliwość podwójnej obsady – szybka dostawa,
 • transport z wymianą palet,
 • kabotaż na terenie państw członkowskich UE.


W razie pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt:
tel. +48 667 016 633
e-mail: [email protected]

Lub kliknij TUTAJ i wyślij zapytanie o wycenę transportu.

Transport i spedycja
Drobnicowa międzynarodowa

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom realizujemy transport ekspresowy, który wymaga od nas szczególnej uwagi i troski o przewożony towar i czas realizacji zlecenia. Dokładamy najwyższych starań, aby nasi klienci zawsze czerpali korzyści z rzetelnie wykonywanych przez nas zleceń, i dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji naszą flotę, która liczy ponad 230 aut o dmc 3,5t na terenie całej Europy.

 

Powierzając nam transport otrzymujecie Państwo:

 • dedykowane auto (1-12 palet, do 27 m³) wyposażone w GPS (dostęp 24 h/ na dobę),
 • stały nadzór spedytora,
 • rzetelny dobór i weryfikację podwykonawców,
 • dostępność aut w całej Europie,
 • usługi kabotażowe na terenie UE. 

 

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu:

tel. +48 667 016 633
e-mail: [email protected]

Lub kliknij TUTAJ i wyślij zapytanie o wycenę transportu.

Transport i spedycja
Ponadgabarytowa
W naszej ofercie znajdą Państwo usługi transportu ponadnormatywnego, w którym posiadamy wieloletnie doświadczenie. Organizacja takiego transportu wymaga od nas szczególnej uwagi i zachowania norm bezpieczeństwa, dlatego  w zależności od rozmiarów ładunku taki transport jest eskortowany przez wykwalifikowaną kadrę pilotujących. 
 
Zapewniamy Państwu:
 
 • transport ponadgabarytowy na terenie całej Europy,
 • doradztwo w zakresie transportu przez wykwalifikowaną kadrę,
 • pilotaż oraz obsługę techniczną przejazdów,
 • organizowanie zezwoleń na przejazdy oraz dokumentacji celnej,
 • pomoc techniczną.
 
Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem:
tel. +48 667 016 633
e-mail: [email protected]
 
Transport i spedycja
"Fresh"

Specjalizujemy się w przewozie produktów w temperaturze kontrolowanej. Oferujemy Państwu usługę Fresh, w zakres której wchodzi transport warzyw, transport owoców oraz innych produktów spożywczych ulegających szybkiemu zepsuciu. Przewóz takich artykułów musi być zgodny z wszelkimi normami, a środki transportu muszą spełnić wiele wymogów.

W ramach naszej współpracy oferujemy Państwu kompleksowy eksport owoców oraz eksport warzyw, wykorzystując  najnowsze technologie i wiedzę z zakresu chłodnictwa. To właśnie wiedza, specjalizacja i odpowiedni sprzęt umożliwiają nam profesjonalny transport towarów szybko psujących się przy zachowaniu najwyższych standardów.

Naszymi klientami są m.in. przedsiębiorcy z branży FMCG. Uwzględniając ich potrzeby, nasze usługi obejmują m.in. import z Anglii, import z Hiszpanii.

Wspieramy polską gospodarkę, wiemy, jak ważny jest eksport jabłek czy eksport pieczarek, dlatego inwestujemy w tę gałąź naszej działalności, oddając w Państwa ręce najlepszy serwis z możliwych.

Jesteśmy firmą nastawioną na pełną satysfakcję naszych klientów, dokładamy wszelkich starań, aby import warzyw i owoców spoza kraju przebiegał sprawnie, spełniając Państwa wszystkie oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania specjalnej oferty pod nr. telefonu: 

tel. +48 667 016 633
e-mail: [email protected]

 

 

Lub kliknij TUTAJ i wyślij zapytanie o wycenę transportu.

Zobacz również ...

Kariera w Optimie

Wszystkie osoby zainteresowane pracą lub praktykami w naszej firmie zachęcamy do wysłania aplikacji na adres [email protected]

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska lub działu.

Dowiedz się więcej
Współpraca

Jesteśmy nowoczesną firmą, która idzie z duchem czasu i szybko dostosowuje się do realiów rynku. Nasze kompleksowe rozwiązania w obszarze organizacji transportu są odpowiedzią na zapytania klientów. To ich wymagania spełniamy, to dla naszych klientów każdego dnia jesteśmy najlepsi.

Dowiedz się więcej