Twój najlepszy Start !

Oferujemy pracę w spedycji oraz działach back-office.

Nasze biura zlokalizowane są w kilku miastach - w Warszawie, Łodzi,

Szczecinie, Mińsku Mazowieckim, Radomiu, Poznaniu, Olsztynie, Kielcach, Katowicach, Ełku i Łomży.

Dowiedz się więcej

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół tworzą ludzie z różnym doświadczeniem zawodowym, wywodzący się z różnych branż. Łączy nas jedno – realizujemy się w pracy.
 
Zatrudniamy zarówno specjalistów z doświadczeniem oraz dajemy szansę młodym ludziom, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy.
 
Brak doświadczenia zawodowego lub doświadczenie w innych dziedzinach nie jest dla nas przeszkodą. Wręcz przeciwnie - jesteśmy otwarci na współpracę z absolwentami oraz osobami, które chcą zmienić branżę. Cenimy świeże spojrzenie.

Zadbamy o Twoje wdrożenie
i rozwój

Jako nasz nowy pracownik możesz liczyć na gruntowne wdrożenie w nowe obowiązki.
Od samego początku pracy w naszej Firmie, opiekę nad Twoim wdrożeniem przejmie Twój bezpośredni przełożony lub doświadczona osoba z działu.
Zadbamy o Twoje samopoczucie i odpowiednie wdrożenie poprzez precyzyjne przedstawienie zakresu obowiązków oraz wyznaczenie klarownych zadań.

Wiemy jak istotne jest zrozumienie działań jakie się wykonuje na co dzień dlatego też wyjaśnimy Ci czym zajmują się poszczególne działy oraz jakie wykonywane przez Ciebie działania mają wpływ na inne działy, procesy.

Każdy z nas zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania, których szczególnie na samym początku Twojej kariery będzie dużo.

Rozwój dla nas oznacza też możliwość wprowadzania własnych usprawnień i inicjatyw. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły mające na celu usprawnienie działania, komfortu pracy czy też zwiększenie płynności finansowej.

Szkolimy się zarówno wewnętrznie – czerpiąc wiedzę od doświadczonych ekspertów, poprzez wykonywanie różnorodnych obowiązków czy też udziałach w projektach firmowych, oraz zewnętrznie – gdy zachodzi taka konieczność a posiadana wiedza wewnątrz organizacji nie jest wystarczająca na możliwość organizacji szkoleń wewnętrznych.

Wyślij swoje CV!

Wszystkie osoby zainteresowane pracą lub praktykami w naszej Firmie zachęcamy do aplikowania na nasze aktualne oferty pracy lub do kontaktu z nami na adres: rekrutacja@optimalg.com
W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska lub działu.
Prosimy pamiętać o zamieszczeniu w swojej aplikacji aktualnej informacji dotyczącej zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”


Praktyki w Optima Logistics Group

Dbamy o dostosowanie programu praktyk do Twoich możliwości i potrzeb. Rozpoczęcie, czas trwania, wymiar i miejsce praktyk ustalane są indywidualne.
W zależności od potrzeb, praktyki oferujemy w różnych miesiącach w ciągu całego roku. W ramach praktyk możesz dołączyć do naszego zespołu na miesiąc, dwa, trzy… a później może nawet zostać z nami dłużej.

Dołącz do nas, jeśli zależy Ci na dobrej atmosferze w pracy. Wszyscy mówimy sobie po imieniu, jesteśmy otwarci i zawsze gotowi do pomocy.

Umożliwimy Ci awans wewnętrzny

Zarówno wśród pracowników spedycji, jak i w innych działach firmy stawiamy na awans wewnętrzny.
Nasi Team Leaderzy, Koordynatorzy i Kierownicy to w większości pracownicy, którzy zaczynali u nas na stanowiskach Młodszych Spedytorów lub Młodszych Specjalistów.

Aż 14 z 16 Managerów spedycji zaczynało pracę u nas na stanowisku Młodszego Spedytora.
Wszyscy Team Leaderzy spedycji pochodzą z rekrutacji wewnętrznej. Awans na to stanowisko zajmuje średnio 11 miesięcy.
17 z 20  Koordynatorów w innych działach firmy to osoby, które są na swoich stanowiskach w wyniku awansu wewnętrznego.

Multisport, Medicover

Prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport.

Sportowe aktywności

Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, możesz dołączyć do naszych drużyn sportowych.

Imprezy integracyjne

Duże imprezy z licznymi atrakcjami odbywają się dwa razy w roku. Sprawdź na naszym FB jak się bawiliśmy!

Wyjazdy zagraniczne

Nasi pracownicy odwiedzili już Wietnam, Birmę i Kambodżę. Zobacz na FB relację z naszych wspólnych wycieczek!

Jak przebiega nasza rekrutacja

01
Aplikacja

Aplikacja odbywa się online. Wszystkie stanowiska, na które obecnie prowadzimy rekrutacje znajdują się w wyszukiwarce ofert oraz na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera.

02
Analiza i selekcja CV

Nadesłane aplikacje kandydatów oceniamy pod kątem posiadanych kwalifikacji wymaganych na danym stanowisku.

03
Wywiad telefoniczny

W następnym etapie kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, aby przybliżyć ofertę pracy i sprawdzić kluczowe dla nas kryteria. Ten etap umożliwia kandydatom lepsze poznanie stanowiska, a nam pozwala określić poziom motywacji kandydatów. W przypadku rekrutacji na stanowisko, które wymaga znajomości języka obcego, w tym etapie może pojawić się kilka pytań w języku obcym.

04
Rozmowy rekrutacyjne

Rozmowy rekrutacyjne są najważniejszym i nieodłącznym etapem naszego procesu rekrutacji. Dbamy o to, aby spotkania odbywały się w przyjaznej i komfortowej atmosferze, a dla wygody naszych kandydatów każdy proces staramy się skrócić do jak najmniejszej liczby spotkań. Przeprowadzamy je niezależnie od tego, na jakie stanowisko aplikuje kandydat. Rozmowa rekrutacyjna jest prowadzona przez osobę z działu HR lub bezpośredniego przełożonego stanowiska, o które ubiega się kandydat. Podczas rozmowy chcemy poznać dotychczasowe doświadczenie zawodowe, oczekiwania wobec przyszłego pracodawcy, weryfikujemy posiadane kompetencje, motywację i postawę kandydata.

05
Informacja zwrotna

Dokładamy wszelkiej staranności, aby każdy kandydat, niezależnie od tego, czy zostanie zakwalifikowany do następnego etapu rekrutacji, czy też nie, otrzymał informację zwrotną. Informację o wyniku rekrutacji przekazujemy w formie mailowej lub telefonicznej w przeciągu maksymalnie 14 dni, najczęściej znacznie szybciej.

06
Onboarding in Optima

Proces rekrutacji finalizujemy przedstawieniem oferty zatrudnienia wybranym kandydatom. Po zaakceptowaniu warunków przez obie strony, nowy pracownik rozpoczyna proces onboardingu.

07
Optima Polecam

O aktualnych wakatach informujemy naszych pracowników, którzy mogą wziąć udział w konkursie Optima Polecam poprzez zarekomendowanie znajomych do udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych.

Kogo obecnie szukamy

 • 01EKSPERT DS. SPEDYCJI MIĘDZYNARODOWEJ
 • 02SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY
 • 03MŁODSZY SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY
 • 04ASYSTENT W DZIALE SPEDYCJI MIĘDZYNARODOWEJ
 • 05MŁODSZY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY MIĘDZYNARODOWEJ
 • 06MŁODSZY SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJIWarszawa
 • 07MŁODSZY SPECJALISTA DS. WINDYKACJI Z FRANCUSKIM / NIEMIECKIM / ANGIELSKIMWarszawa
 • 08LIDER ZESPOŁU ADMINISTRACJIWarszawa
 • 09MŁODSZY SPECJALISTA W PIONIE FINANSOWYMWarszawa
 • 10DEVELOPER MS SQLWarszawa
EKSPERT DS. SPEDYCJI MIĘDZYNARODOWEJ

Co oferujemy

 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę na zasadzie B2B (w zależności od indywidualnych preferencji),
 • Dogodny dojazd do każdego z naszych oddziałów – biura zlokalizowane są w centrach miast, w pobliżu węzłów komunikacyjnych,
 • Wynagrodzenie w systemie podstawa + premia uzależniona od osiąganych wyników;
 • premiowanie oparte na klarownych zasadach,
 • Rozbudowany back office, który odciąży Cię od czynności administracyjnych i pozwoli skupić się na sednie Twojej pracy,
 • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy spedytora, w tym także do systemu raportowania ułatwiającego wyszukiwanie rozwiązań pod dane zlecenia,
 • Pomoc doświadczonych kolegów i koleżanek,
 • Pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych, takich jak prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupoweDuże możliwości rozwoju i awansu zawodowego – nasza kadra menadżerska pochodzi z awansu wewnętrznego,
 • Dla najlepszych spedytorów organizujemy wycieczki w najbardziej odległe zakątki świata.

Czym będziesz się zajmować

 • Aktywnym poszukiwaniem i pozyskiwaniem zleceń transportowych,
 • Organizacją i monitorowaniem transportów samochodowych,
 • Rozbudowywaniem sieci kontrahentów,
 • Budowaniem długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
 • Dbałością o najwyższą jakość obsługi klienta.

Czego oczekujemy

 • Generowania zysku spedytorskiego na poziomie minimum 4 tys. Euro,
 • Minimum dwóch lat doświadczenia w pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego,
 • Posiadania własnej bazy klientów,
 • Umiejętności korzystania z giełd transportowych w tym min. TimoCom, Trans,
 • Umiejętności pozyskiwania kontrahentów i budowania długofalowych relacji,
 • Aktywnego pozyskiwania zleceń transportowych,
 • Monitoringu zleceń i dbałości o najwyższą jakość świadczonych usług,
 • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
 • Dobrej organizacji pracy,
 • Samodzielności w działaniu,
 • Mile widziana jest znajomość dodatkowego języka (innego niż jęz. angielski).
Jesteś zainteresowany? Aplikuj teraz
SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Co oferujemy

 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę na zasadzie B2B (w zależności od indywidualnych preferencji),
 • Dogodny dojazd do każdego z naszych oddziałów – biura zlokalizowane są w centrach miast, w pobliżu węzłów komunikacyjnych,
 • Wynagrodzenie w systemie podstawa + premia uzależniona od osiąganych wyników; premiowanie oparte na klarownych zasadach,
 • Rozbudowany back office, który odciąży Cię od czynności administracyjnych i pozwoli skupić się na sednie Twojej pracy,
 • Pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych, takich jak prywatna opieka medyczna, karta Multisport, czy też możliwość udziału w firmowych lektoratach,,
 • Duże możliwości rozwoju i awansu zawodowego – nasza kadra menadżerska pochodzi z awansu wewnętrznego,
 • Dla najlepszych spedytorów organizujemy wycieczki w najbardziej odległe zakątki świata.

Czym będziesz się zajmować

 • Poszukiwaniem i pozyskiwaniem kontrahentów z Europy Zachodniej,
 • Rozbudowywaniem sieci podwykonawców,
 • Planowaniem i organizacją transportów samochodowych,
 • Monitorowaniem zleceń na trasie,
 • Budowaniem długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
 • Optymalizacją kosztów spedycyjnych.

Czego oczekujemy

 • Doświadczenia w branży logistycznej, w szczególności w spedycji międzynarodowej,
 • Znajomości specyfiki rynku oraz przepisów i regulacji w zakresie transportu i spedycji,
 • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (minimum B1),
 • Znajomości obsługi giełd transportowych,
 • Komunikatywności i umiejętności negocjacyjnych,
 • Umiejętności budowania stałych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
 • Odpowiedzialności, samodzielności i umiejętności analitycznych,
 • Zdolności do szybkiego podejmowania decyzji oraz do pracy pod presją czasu,
 • Znajomości innego języka będzie dodatkowym atutem.
Jesteś zainteresowany? Aplikuj teraz
MŁODSZY SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Co oferujemy

 • Indywidualnego opiekuna wspierającego Twoje działania w pierwszych miesiącach pracy
 • Możliwość rozwoju zawodowego oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
 • Umowę o pracę oraz dodatkowe benefity

Czym będziesz się zajmować

 • Organizacją transportów samochodowych
 • Planowaniem przewozów, ustalaniem warunków transportu
 • Aktywnym poszukiwaniem nowych klientów i firm przewozowych
 • Optymalizacją kosztów spedycyjnych

Czego oczekujemy

 • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
 • Zaangażowania, chęci do nauki, nastawienia na realizację celu
 • Dobrej organizacji czasu pracy, umiejętności planowania zadań
 • Mile widziana znajomość innego języka obcego oraz doświadczenie zdobyte w branży TSL
Jesteś zainteresowany? Aplikuj teraz
ASYSTENT W DZIALE SPEDYCJI MIĘDZYNARODOWEJ

Co oferujemy

 • Uczestnictwo w autorskim programie szkoleniowym Akademia Spedytora
 • Umowę o pracę oraz dodatkowe benefity (prywatna opieka zdrowotna, lektoraty z dofinansowaniem pracodawcy, świeże owoce w biurze)
 • Możliwość rozwoju zawodowego oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

Czym będziesz się zajmować

 • Kontrola procesu przewozu ładunku
 • Kontakt z przewoźnikami
 • Nadzór nad poprawnością dokumentów
 • Kontakt i współpraca z innymi działami
 • Wprowadzane danych do systemu

Czego oczekujemy

 • Zaangażowanie, dokładność, chęć do nauki
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
 • Dyspozycyjność od poniedziałku-piątku w godz. 8 - 16
 • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań
Jesteś zainteresowany? Aplikuj teraz
MŁODSZY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY MIĘDZYNARODOWEJ

Co oferujemy

 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Atrakcyjne wynagrodzenie: stała pensja + premia uzależniona od osiągniętych wyników
 • Duże możliwości rozwoju i awansu zawodowego
 • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Czym będziesz się zajmować

 • Budowanie i rozwój pozytywnych relacji z kontrahentami
 • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach krajowym i zagranicznym
 • Sprzedaż usług
 • Obsługa zleceń oraz zamówień
 • Przygotowywanie ofert handlowych
 • Prowadzenie negocjacji

Czego oczekujemy

 • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
 • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
 • Umiejętność prowadzenie negocjacji
 • Odpowiedzialności, samodzielności i umiejętności analitycznych,
 • Zdolności do szybkiego podejmowania decyzji oraz do pracy pod presją czasu

  Mile widziane
 • Znajomość branży TSL
 • Znajomość dodatkowych języków
Jesteś zainteresowany? Aplikuj teraz
MŁODSZY SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJIWarszawa

Co oferujemy

 • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
 • Biuro w dogodnej lokalizacji blisko metra Plac Wilsona
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Dobrą atmosferę pracy w młodym i przyjaznym zespole
 • Możliwość rozwoju zawodowego oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

Czym będziesz się zajmować

 • Weryfikacja dokumentów transportowych oraz księgowych
 • Wprowadzanie danych do systemu
 • Archiwizowanie dokumentów
 • Administracyjne wsparcie biura

Czego oczekujemy

 • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
 • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
 • Znajomość język angielski będzie dodatkowym atutem

  Mile widziane
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku
Jesteś zainteresowany? Aplikuj teraz
MŁODSZY SPECJALISTA DS. WINDYKACJI Z FRANCUSKIM / NIEMIECKIM / ANGIELSKIMWarszawa

Co oferujemy

 • Umowę o pracę
 • Kompleksowe przygotowanie do pracy oraz wsparcie Osobistego Opiekuna
 • Biuro w dogodnej lokalizacji blisko metra Plac Wilsona
 • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport)

Czym będziesz się zajmować

 • Kontakt telefoniczny i mailowy z zagranicznymi kontrahentami
 • Uzgadnianie sald oraz negocjowanie terminu spłaty należności
 • Współpraca z ubezpieczycielem należności, kontrahentami oraz kancelariami prawnymi
 • Posprzedażowa obsługa klienta
 • Sporządzanie raportów służących monitorowaniu procesów odzyskiwania należności
 • Dbanie o dobre relacje z klientami oraz pozytywny wizerunek firmy

Czego oczekujemy

 • Bardzo dobra znajomość języka: niemieckiego, francuskiego lub angielskiego
 • Łatwość nawiązywania kontaktów, dobra organizacja czasu pracy
 • Asertywność, odporność na stres
 • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (od poniedziałku do czwartku 08:00 - 16:30, w piątki 08:00 - 14:00)
 • Mile widziane będzie doświadczenie w obsłudze klienta
Jesteś zainteresowany? Aplikuj teraz
LIDER ZESPOŁU ADMINISTRACJIWarszawa

Co oferujemy

 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
 • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
 • Biuro w dogodnej lokalizacji blisko metra Plac Wilsona
 • Dobrą atmosferę pracy w młodym i przyjaznym zespole
 • Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport)

Czym będziesz się zajmować

 • Zarządzenie oraz nadzorowanie pracy kilkunastoosobowego zespołu
 • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów w spółce oraz terminowego i prawidłowego ewidencjonowania faktur
 • Nadzór nad wysyłką dokumentów do Kontrahentów
 • Przygotowywanie raportów i zestawień dla Koordynatora działu Administracji
 • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz z zewnętrznymi Podwykonawcami
 • Aktywny udział w projektach prowadzonych w organizacji
 • Analiza potrzeb oraz nadzorowanie implementacji nowych niezbędnych funkcjonalności w systemach informatycznych optymalizujących pracę zespołu
 • Zapewnienie wsparcia merytorycznego członkom zespołu w zakresie realizowanych zadań
 • Ścisła współpraca wewnątrzdziałowa z Koordynatorem działu Administracji oraz Liderem drugiego zespołu

Czego oczekujemy

 • Doświadczenie w kierowaniu zespołem minimum rok
 • Doświadczenie w pracy związanej z administracją oraz z dokumentami finansowymi
 • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresy administracji lub finansów
 • Praktyczna znajomość pakietu Office, w tym excel na dobrym poziomie
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
 • Samodzielność oraz zaangażowanie
 • Umiejętność organizowania i planowania zadań oraz ustalania priorytetów w pracy
 • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Jesteś zainteresowany? Aplikuj teraz
MŁODSZY SPECJALISTA W PIONIE FINANSOWYMWarszawa

Co oferujemy

 • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
 • Biuro w dogodnej lokalizacji blisko metra Plac Wilsona
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Dobrą atmosferę pracy w młodym i przyjaznym zespole
 • Możliwość rozwoju zawodowego oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

Czym będziesz się zajmować

 • Weryfikowanie poprawności księgowań dokumentów sprzedaży oraz zakupu
 • Wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych
 • Archiwizowanie dokumentów
 • Ścisła współpraca z działem księgowości
 • Administracyjne wsparcie biura

Czego oczekujemy

 • Znajomości systemu pakietu MS Office
 • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
 • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
 • Znajomość dokumentów księgowych oraz zasad ich ewidencji
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Jesteś zainteresowany? Aplikuj teraz
DEVELOPER MS SQLWarszawa

Co oferujemy

 • Uczestnictwo w interesujących projektach umożliwiających rozwój kwalifikacji zawodowych
 • Wsparcie merytoryczne oraz pracę w gronie doświadczonych specjalistów
 • On-the-job training – planowe wdrożenie w pracę działu i zaznajomienie z wykorzystywanymi aplikacjami
 • Stabilne zatrudnienie oraz szereg benefitów pozapłacowych w tym: opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, szkolenia
 • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub kontrakt B2B

Czym będziesz się zajmować

 • Uczestnictwo w projektach związanych z usprawnianiem i informatyzacją procesów biznesowych, oraz tworzeniem rozwiązań kontrolnych i analitycznych.
 • Uczestnictwo w wewnętrznych projektach działu IT w zakresie ciągłego doskonalenia świadczonych usług
 • Administrowanie środowiskiem Microsoft SQL Server
 • Opieka nad usługami IT związanymi z bazami danych i technologiami pokrewnymi
 • Kontakt z klientem wewnętrznym w zakresie rozwiązywania zgłoszeń
 • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

Czego oczekujemy

 • Znajomość zagadnień administracyjnych w dziedzinie Microsoft SQL Server
 • Przygotowywania zaawansowanych zapytań T-SQL
 • Dobrej znajomość SSRS oraz SSIS
 • Znajomość podstaw działania systemów klasy ERP – w zakresie rozumienia modelu danych
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
 • Wysokie zdolności analityczne
 • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
 • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
Jesteś zainteresowany? Aplikuj teraz

Zobacz również ...

Kariera w Optimie

Wszystkie osoby zainteresowane pracą lub praktykami w naszej firmie zachęcamy do wysłania aplikacji na adres rekrutacja@optimalg.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska lub działu.

Dowiedz się więcej
Współpraca

Jesteśmy nowoczesną firmą, która idzie z duchem czasu i szybko dostosowuje się do realiów rynku. Nasze kompleksowe rozwiązania w obszarze organizacji transportu są odpowiedzią na zapytania klientów. To ich wymagania spełniamy, to dla naszych klientów każdego dnia jesteśmy najlepsi.

Dowiedz się więcej