Poznaj nas lepiej

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży TSL, która swoją działalność koncentruje na aktywnościach w sektorze usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych. Specjalizacja w jednym sektorze sprawia, że jesteśmy szybcy i skuteczni w działaniu, w odróżnieniu od firm, których działalność rozproszona jest w kilku sektorach gospodarki.

Dowiedz się więcej

Best performance

KIERUJEMY SIĘ MISJĄ

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży TSL (Transport – Spedycja - Logistyka), która swoją działalność koncentruje na aktywnościach w sektorze usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych. Specjalizacja w jednym sektorze sprawia, że jesteśmy szybcy i skuteczni w działaniu, w odróżnieniu od firm, których działalność rozproszona jest w kilku sektorach gospodarki.

Oferujemy Państwu serwis, który cechują jakość, elastyczność i solidność obsługi. Wyróżniamy się na tle konkurencji wyznaczając standardy rynkowe, a tym samym zapewniając naszym klientom serwis, który usprawnia obsługę w każdym obszarze naszej działalności.

Wybór Optimy jako swojego partnera biznesowego jest najlepszym rozwiązaniem, gdy chodzi o działalność i realizację celów biznesowych. Z nami masz gwarancję satysfakcji!

Co nas wyróżnia!

Pewność

01

Przyjmując zlecenie, zawsze doprowadzamy transakcję do końca i realizujemy kontrakt, bez względu na koszty lub straty.

Jakość

02

Zapewniamy najlepszą jakość obsługi z perspektywy klienta, w każdym aspekcie naszej działalności – od spedytora po księgowość.

Bezpieczeństwo

03

Jako nasz klient możesz być pewny, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wypełnić nasze zobowiązanie, i pomożemy w sytuacji, gdy wystąpią niespodziewane problemy.

Pomoc

04

Zawsze pomagamy naszym Klientom, nie zostawiając ich samym sobie, nawet jeżeli z prawnego punktu widzenia nie jesteśmy zobligowani do pomocy, jesteśmy dostępni i dyspozycyjni.

Uczciwość

05

Nasz klient ma pewność, że nigdy nie zostanie oszukany. Kierujemy się zasadami fair play.

Elastyczność

06

Zawsze szukamy rozwiązania, jesteśmy kreatywni i otwarci na różnorodne pomysły, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Sukcesy

Naszą receptą na sukces jest specjalizacja branżowa, partnerskie relacje z kontrahentami, najwyższa jakość obsługi klienta i zadowoleni pracownicy.
Rozwijamy się prężnie i dynamicznie, o czym świadczyć może regularne powiększanie się zespołu specjalistów w dziedzinie transportu i spedycji oraz wciąż rosnące grono naszych klientów i zdobyte nagrody, takie jak „Gazele Biznesu” czy „Gepardy Biznesu”.

Już teraz sprawdź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Optima w liczbach

0
+
transportów w ostatnich
12 miesiącach
0
aut
w chwili obecnej
realizuje transport
24/7
gotowość spedytorów
24 godziny przez 7 dni
w tygodniu

O nas

DZIAŁALNOŚĆ

Głównym przedmiotem naszej działalności są międzynarodowe i krajowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Jesteśmy spedycją, która działa na rynku TSL od ponad piętnastu lat.

W stałej dyspozycji mamy: 300 samochodów o ładowności do 1,5t i 310 zestawów 33 paletowych (plandeki i chłodnie).

Jeśli masz swoje auta i chcesz nawiązać z nami współpracę zadzwoń lub wypełnij formularz.

Jesteśmy nowoczesną firmą, która idzie z duchem czasu i szybko dostosowuje się do realiów rynku. Nasze kompleksowe rozwiązania w obszarze organizacji transportu są odpowiedzią na zapytania klientów. To ich wymagania spełniamy, to dla naszych klientów każdego dnia jesteśmy najlepsi.

Jeśli chcesz zlecić nam transport wyślij zapytanie poprzez wycenę transportu.

ZESPÓŁ

Naszą firmę tworzą doświadczeni spedytorzy, którzy posiadają najwyższe kompetencje w tej dziedzinie. Dbamy o ich rozwój zawodowy i dajemy im możliwość podnoszenia kwalifikacji w strukturach naszej firmy. Pracownicy otrzymują profesjonalne narzędzia do pracy, które dają nam bezkonkurencyjne możliwości. Kompetentna obsługa klienta jest wizytówką naszej firmy, dlatego nasi pracownicy są ekspertami w dziedzinie transportu i spedycji.

Marzysz o pracy w branży TSL? Już dziś aplikuj!

Zobacz również ...

Kariera w Optimie

Wszystkie osoby zainteresowane pracą lub praktykami w naszej firmie zachęcamy do wysłania aplikacji na adres [email protected]

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska lub działu.

Dowiedz się więcej
Współpraca

Jesteśmy nowoczesną firmą, która idzie z duchem czasu i szybko dostosowuje się do realiów rynku. Nasze kompleksowe rozwiązania w obszarze organizacji transportu są odpowiedzią na zapytania klientów. To ich wymagania spełniamy, to dla naszych klientów każdego dnia jesteśmy najlepsi.

Dowiedz się więcej