Poznaj nas lepiej

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży TSL, która swoją działalność koncentruje na aktywnościach w sektorze usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych. Specjalizacja w jednym sektorze sprawia, że jesteśmy szybcy i skuteczni w działaniu, w odróżnieniu od firm, których działalność rozproszona jest w kilku sektorach gospodarki.

Dowiedz się więcej

Best performance

KIERUJEMY SIĘ MISJĄ

Oferujemy Państwu serwis, który cechują jakość, elastyczność i solidność obsługi. Wyróżniamy się na tle konkurencji wyznaczając standardy rynkowe, a tym samym zapewniając naszym klientom serwis, który usprawnia obsługę w każdym obszarze naszej działalności.

Wybór Optimy jako swojego partnera biznesowego jest najlepszym rozwiązaniem, gdy chodzi o działalność i realizację celów biznesowych. Z nami masz gwarancję satysfakcji!

Co nas wyróżnia!

Pewność

01

Przyjmując zlecenie, zawsze doprowadzamy transakcję do końca i realizujemy kontrakt, bez względu na koszty lub straty.

Jakość

02

Zapewniamy najlepszą jakość obsługi z perspektywy klienta, w każdym aspekcie naszej działalności – od spedytora po księgowość.

Bezpieczeństwo

03

Jako nasz klient możesz być pewny, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wypełnić nasze zobowiązanie, i pomożemy w sytuacji, gdy wystąpią niespodziewane problemy.

Pomoc

04

Zawsze pomagamy naszym Klientom, nie zostawiając ich samym sobie, nawet jeżeli z prawnego punktu widzenia nie jesteśmy zobligowani do pomocy, jesteśmy dostępni i dyspozycyjni.

Uczciwość

05

Nasz klient ma pewność, że nigdy nie zostanie oszukany. Kierujemy się zasadami fair play.

Elastyczność

06

Zawsze szukamy rozwiązania, jesteśmy kreatywni i otwarci na różnorodne pomysły, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Sukcesy

Naszą receptą na sukces jest specjalizacja branżowa, partnerskie relacje z kontrahentami, najwyższa jakość obsługi klienta i zadowoleni pracownicy.
Rozwijamy się prężnie i dynamicznie, o czym świadczyć może regularne powiększanie się zespołu specjalistów w dziedzinie transportu i spedycji oraz wciąż rosnące grono naszych klientów i zdobyte nagrody, takie jak „Gazele Biznesu” czy „Gepardy Biznesu”.

Już teraz sprawdź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Optima w liczbach

0
+
transportów w ostatnich
12 miesiącach
0
aut
w chwili obecnej
realizuje transport
24/7
gotowość spedytorów
24 godziny przez 7 dni
w tygodniu

Zobacz również ...

Kariera w Optimie

Wszystkie osoby zainteresowane pracą lub praktykami w naszej firmie zachęcamy do wysłania aplikacji na adres rekrutacja@optimalg.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska lub działu.

Dowiedz się więcej
Współpraca

W grupie Optima Logistics Group powstała spółka ubezpieczeniowa Optima Ubezpieczenia, która specjalizuje się w ubezpieczeniach transportowych. Nowa spółka jest odpowiedzią na zapotrzebowanie środowiska przewoźników drogowych.

Dowiedz się więcej