Wyślij zapytanie a my wycenimy Twój transport

Aby otrzymać darmową wycenę, zachęcamy do wypełnienia formularza lub kontaktu telefonicznego +48 22 242 84 45

Formularz

Wypełnij formularz

Jesteśmy firmą spedycyjno-transportową, której nieodzownym elementem jest nowoczesny tabor spełniający najwyższe normy ekologiczne. W ramach naszej współpracy otrzymujesz kompleksową opiekę wykwalifikowanego zespołu pracowników, który świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Aby otrzymać darmową wycenę wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 22 242 84 45

Zlecenia transportowe wyceniamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Po otrzymaniu formularza z zapytaniem nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania szczegółowych informacji. Następnie drogą mailową prześlemy cennik usług transportowych.

 

Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie. Kompetentny personel doradzi Państwu najbardziej efektywne rozwiązania logistyczne i przedstawi dogodne opcje dostarczenia Państwa produktu, tak aby bezpiecznie i w terminie trafił do miejsca docelowego.

Ponadto zajmiemy się sprawami formalnymi. Przygotujemy niezbędne dokumenty, takie jak zlecenie spedycyjne itp., zaplanujemy optymalną trasę i odpowiedni środek transportu.

Usługi transportowe świadczymy w krajach Unii Europejskiej, jak również w Europie Wschodniej i Południowej. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy najważniejsze dokumenty potrzebne do finalizacji naszej współpracy. 

Zależy nam na nieustannym polepszaniu współpracy z Wami, dlatego przygotowaliśmy niezbędne wzory dokumentów. Materiały te są pomocne dla prawidłowego sporządzenia fomularzy zleceń. 

Dostępne wzory spełniają nasze wymogi.


Prosimy o wypełnienie zlecenia i przesłanie na email: [email protected]

Terminowość zleceń

Przyjmując zlecenie, zawsze doprowadzamy transakcję do końca i realizujemy kontrakt, bez względu na koszty lub straty.

Całodobowy kontakt 24h/7

Zapewniamy najlepszą jakość obsługi z perspektywy klienta, w każdym aspekcie naszej działalności – od spedytora po księgowość.

Pewna obsługa

Jako nasz klient możesz być pewny, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wypełnić nasze zobowiązanie, i pomożemy w sytuacji, gdy wystąpią niespodziewane problemy.

Dokumenty

Zależy nam na nieustannym polepszaniu współpracy z Wami, dlatego przygotowaliśmy niezbędne wzory dokumentów. Materiały te są pomocne dla prawidłowego sporządzenia faktury, fomularzy zleceń.

Dostępne wzory spełniają nasze wymogi.

Zobacz również ...

Kariera w Optimie

Wszystkie osoby zainteresowane pracą lub praktykami w naszej firmie zachęcamy do wysłania aplikacji na adres [email protected]

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska lub działu.

Dowiedz się więcej
Współpraca

Jesteśmy nowoczesną firmą, która idzie z duchem czasu i szybko dostosowuje się do realiów rynku. Nasze kompleksowe rozwiązania w obszarze organizacji transportu są odpowiedzią na zapytania klientów. To ich wymagania spełniamy, to dla naszych klientów każdego dnia jesteśmy najlepsi.

Dowiedz się więcej