O nas


Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży TSL, która swoją działalność koncentruje na aktywnościach w sektorze usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych. Specjalizacja w jednym sektorze sprawia, że jesteśmy szybcy i skuteczni w działaniu, w odróżnieniu od firm, których działalność rozproszona jest w kilku sektorach gospodarki.

 

Oferujemy Państwu serwis, który cechują jakość, elastyczność i solidność obsługi. Wyróżniamy się na tle konkurencji wyznaczając standardy rynkowe, a tym samym zapewniając naszym klientom serwis, który usprawnia obsługę w każdym obszarze naszej działalności.

 

Wybór Optimy jako swojego partnera biznesowego jest najlepszym rozwiązaniem, gdy chodzi o działalność i realizację celów biznesowych. Z nami masz gwarancję satysfakcji!optima best performance


CO NAS WYRÓŻNIA!

Doskonale wiemy, że najlepszą metodą budowania długofalowej przewagi konkurencyjnej na rynku jest skoncentrowanie się na potrzebach i oczekiwaniach klienta, takich jak:

 

  • Pewność – przyjmując zlecenie, zawsze doprowadzamy transakcję do końca i realizujemy kontrakt, bez względu na koszty lub straty.
  •  Jakość – zapewniamy  najlepszą jakość obsługi z perspektywy klienta, w każdym aspekcie naszej działalności – od spedytora po księgowość.
  •  Bezpieczeństwo – jako nasz klient możesz być pewny, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wypełnić nasze zobowiązanie, i pomożemy w sytuacji, gdy wystąpią niespodziewane problemy.
  •  Uczciwość – nasz klient ma pewność, że nigdy nie zostanie oszukany. Kierujemy się zasadami fair play.
  •  Pomoc – zawsze pomagamy naszym Klientom, nie zostawiając ich samym sobie, nawet jeżeli z prawnego punktu widzenia  nie jesteśmy zobligowani do pomocy, jesteśmy dostępni i dyspozycyjni.
  •  Elastyczność – zawsze szukamy rozwiązania, jesteśmy kreatywni i otwarci na różnorodne pomysły, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
  •  Atrakcyjność cenowa – dzięki wysokiej jakości naszej pracy i procesów w firmie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom atrakcyjną cenę, konkurencyjną względem oferty innych firm spedycyjnych.

DZIAŁALNOŚĆ

Głównym przedmiotem naszej działalności są krajowe i międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Dodatkowo świadczymy usługi związane z magazynowaniem oraz przeprowadzaniem odpraw celnych.

 

W stałej dyspozycji mamy: 250 busów i 200 zestawów ciągnik + naczepa. Naszą firmę budują specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży TSL.

 

Jesteśmy nowoczesną firmą, która idzie z duchem czasu i szybko dostosowuje się do realiów rynku. Nasze kompleksowe rozwiązania w obszarze organizacji transportu są odpowiedzią na zapytania  klientów. To ich wymagania spełniamy, to dla naszych klientów  każdego dnia jesteśmy najlepsi.

ZESPÓŁ

Firmę tworzy m.in. ponad 600 doświadczonych spedytorów, którzy posiadają najwyższe kompetencje w tej dziedzinie. Dbamy o ich rozwój zawodowy i dajemy im możliwość podnoszenia  kwalifikacji w strukturach naszej firmy. Pracownicy otrzymują profesjonalne narzędzia do pracy, które dają nam bezkonkurencyjne możliwości. Kompetentna obsługa klienta jest wizytówką naszej firmy, dlatego nasi pracownicy są ekspertami w dziedzinie transportu i spedycji.

SUKCES

Naszą receptą na sukces jest specjalizacja branżowa, partnerskie relacje z kontrahentami, najwyższa jakość obsługi klienta i zadowoleni pracownicy. Rozwijamy się prężnie i dynamicznie, o czym świadczyć może regularne powiększanie się zespołu specjalistów w dziedzinie transportu i spedycji oraz wciąż rosnące grono naszych klientów i zdobyte nagrody, takie jak „Gazele Biznesu” czy „Gepardy Biznesu”.


Już teraz sprawdź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów!

KONTAKT

+48 22 242 84 45

 

Wycena transportu zamów wycenę

PRZEWOZIMY PRODUKTY FIRM