AKTUALNOŚCI


04
Paź

Biegnij Warszawo 2017!

Mamy to! Drużyna biegowa z Optimy po raz piąty wzięła udział w wydarzeniu Biegnij Warszawo na dystansie 10km. Serdecznie gratulujemy nowych życiówek i zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z zawodów

więcej...


12
Cze

Kolejny Medal Europejski w naszych rękach!

7 czerwca odebraliśmy nagrodę Medal Europejski za "Transport i Spedycję". Jest to niekomercyjna, ogólnopolska inicjatywa, realizowana przez działający przy Komisji Europejskiej - Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny oraz Business Centre Club.


więcej...


29
Maj

Runmageddon Classic!

W piękny, słoneczny sobotni dzień dzielna grupa pracowników Optimy podjęła wyzwanie jakim był ekstremalny bieg znany pod nazwą Runmageddon. Wyczerpujący dystans, bo aż 12 km nie sprawił żadnych trudności naszym reprezentantom. Gratulujemy świetnych wyników i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!


więcej...


24
Kwi

Wyjazd integracyjny dla Pracowników

W dniach 7-8 kwietnia liczna grupa naszych Pracowników próbowała swoich sił na Torze Wyścigowym w Poznaniu! Przejażdżka zachwycającymi samochodami wyścigowymi (Porsche, Kia) to tylko część atrakcji, która na nas czekała. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia!

więcej...


21
Kwi

Optima Street Racing

Na początku kwietnia nasi Pracownicy wyjechali na emocjonujący wyjazd integracyjny! Przekonajcie się sami w jakich aktywnościach brali udział.

więcej...


PRZEWOZIMY PRODUKTY FIRM