AKTUALNOŚCI31
Sty

Nowy rok zaczęliśmy od awansów!

Wyłoniliśmy z grona naszych pracowników kolejnych Managerów Spedycji. Emil i Bartek swoją ciężką pracą, determinacją i dążeniem do wyznaczonego celu zostali oificjalnie ogłoszeni International Freight Managerami.

Ogromne gratulacje i życzymy powodzenia na nowym stanowisku!

więcej...04
Sty

Wigilia 2017 - wideorelacja

W drugim tygodniu grudnia odbyła się Wigilia firmowa zorganizowana dla naszych Pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z krótką wideorelacją z wydarzenia.

więcej...


22
Gru

Godziny pracy naszej firmy w okresie świąteczno - noworocznym

Szanowni Państwo,

 

informujemy, że w dniu 27.12.2017 r i 2.01.2018 r. firma Optima Logistics Group będzie nieczynna.

 

Wesołych i spokojnych świąt!


21
Gru

Wesołych Świąt!

Drodzy Kontrahenci i Przewoźnicy!

Przyjmijcie od nas najlepsze życzenia świąteczne. Szcześliwych, pogodnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2018!

więcej...


14
Gru

Wigilia firmowa 2017

Dnia 8 grudnia w klubie Space odbyła się firmowa wigilia, na którą przybyli członkowie zarządu oraz pracownicy wszystkich działów. Wieczór uświetniła prelekcja Miłki Raulin na temat wypraw po Koronie Ziemii oraz oszałamiający występ Sławomira.  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.

więcej...


04
Paź

Biegnij Warszawo 2017!

Mamy to! Drużyna biegowa z Optimy po raz piąty wzięła udział w wydarzeniu Biegnij Warszawo na dystansie 10km. Serdecznie gratulujemy nowych życiówek i zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z zawodów

więcej...


12
Cze

Kolejny Medal Europejski w naszych rękach!

7 czerwca odebraliśmy nagrodę Medal Europejski za "Transport i Spedycję". Jest to niekomercyjna, ogólnopolska inicjatywa, realizowana przez działający przy Komisji Europejskiej - Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny oraz Business Centre Club.


więcej...


29
Maj

Runmageddon Classic!

W piękny, słoneczny sobotni dzień dzielna grupa pracowników Optimy podjęła wyzwanie jakim był ekstremalny bieg znany pod nazwą Runmageddon. Wyczerpujący dystans, bo aż 12 km nie sprawił żadnych trudności naszym reprezentantom. Gratulujemy świetnych wyników i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!


więcej...


24
Kwi

Wyjazd integracyjny dla Pracowników

W dniach 7-8 kwietnia liczna grupa naszych Pracowników próbowała swoich sił na Torze Wyścigowym w Poznaniu! Przejażdżka zachwycającymi samochodami wyścigowymi (Porsche, Kia) to tylko część atrakcji, która na nas czekała. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia!

więcej...


21
Kwi

Optima Street Racing

Na początku kwietnia nasi Pracownicy wyjechali na emocjonujący wyjazd integracyjny! Przekonajcie się sami w jakich aktywnościach brali udział.

więcej...


PRZEWOZIMY PRODUKTY FIRM